Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNO¦CI

Zaproszenie do udziału w projekcie LEVEL UP

wtorek, 06 lipiec 2010

Numer projektu: WND-POKL.08.01.01-18-721/09
Tytuł projektu: LEVEL UP - podnoszenie kwalifikacji osób pracujących w zakresie ICT

Szanowni Państwo,

Pragnę zaprosić do udziału w projekcie LEVEL UP -podnoszenie kwalifikacji osób pracujących w zakresie ICT realizowanego przez firmę Danmar Computers.

Projekt zakłada udział osób pracujących w szkoleniach mających na celu podniesienie umiejętności wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych. Uczestnicy projektu mogą wybrać jedno z następujących szkoleń, realizowanych w wymiarze 80 godzin:

  • SZKOLENIE GRAFIK KOMPUTEROWY (GRAFIKA WEKTOROWA I RASTROWA)
  • SZKOLENIE WEB DESIGNER (HTML + JAVA)
  • SZKOLENIE WEB DESIGNER PHP

  W ramach projektu przewiduje się utworzenie dwóch grup zaawansowania dla wszystkich szkoleń w zależności od poziomu umiejętności uczestników. Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych lub w soboty wedle harmonogramu zajęć ustalonego indywidualnie z każdą grupą.

Koszt uczestnictwa w projekcie pokrywany jest w części ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoba uczestnicząca w szkoleniu dopłaca tylko 137 złotych.

Każdy z uczestników otrzyma: podręczniki tematyczne, materiały merytoryczne w formie papierowej i elektronicznej oraz pendrive. Ponadto, uczestnikom zapewniamy: zwrot kosztów dojazdów, opiekę nad osobami zależnymi, poczęstunek, materiały szkoleniowe.

Warunkiem uczestnictwa, oprócz przynależności do grupy osób zatrudnionych na etat lub umowę cywilno-prawną, jest pozytywne przejście procedury rekrutacyjnej oraz zamieszkanie na obszarze powiatu rzeszowskiego w jednej z następujących gmin: Błażowa, Chmielnik, Dynów, Dynów - miasto, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko, Boguchwała, Głogów Małopolski, Tyczyn, Sokołów Małopolski.

W celu uzyskania informacji oraz pobrania dokumentacji zgłoszeniowej zapraszamy na stronę internetową: www.danmar-computers.com.pl/levelup

 

  
  

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt