Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNO¦CI

Wizyta Radców Handlowych zagranicznych placówek dyplomatycznych na Podkarpaciu

środa, 06 lipiec 2016

W dniach 9-10 marca gościliśmy na Podkarpaciu Radców Handlowych zagranicznych placówek dyplomatycznych, zrzeszonych w ramach Klubu Radców przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Na Podkarpaciu gościliśmy dyplomatów z 29 krajów, z 5 kontynentów. 20 reprezentuje Europę, jeden Australię, po jednym z Ameryki Północnej i Południowej (Meksyk i Brazylia), trzech jest z Azji (Chiny, Malezja, Filipiny) a czterech kolejnych z Afryki (RPA, Maroko, Kongo, Angola). Z grona grupy G20 – najbogatszych państw świata, reprezentowanych jest aż 6 państw Australia, Brazylia, Chiny, Meksyk, RPA i Rosja.

Celem wizyty było przedstawienie potencjału gospodarczego województwa. Służyła temu prezentacja najważniejszych ośrodków gospodarczych regionu tj. Rzeszowa, Mielca, Krosna, Tarnobrzega i Stalowej Woli, w tym prezentacja specjalnych stref ekonomicznych i wybranych inwestycji.

Spotkanie przedstawicieli Klastra IT z radcami odbyło się w dniu 9 marca w godz. 9.00 – 13.00 w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym "Aeropolis". Klaster IT również zaprezentował niezwykle mocną w tej części Europy branżę informatyczną prężnie rozwijającą się właśnie na Podkarpaciu.

Więcej informacji: http://podkarpackie.pl/index.php/wspopraca-midzynarodowa/aktualnoci/4462-dyplomaci-odwiedzaja-podkarpacie

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt