Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

O NAS W MEDIACH

Szansa na dobrą pracę dla informatyków - Nowiny, 8 maja 2007

wtorek, 08 maj 2007

Po roku przygotowań Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka zaczyna działać. Na początek zaplanowano dużą akcję reklamową.

Obecnie stowarzyszenie skupia 30 firm z regionu zajmujących się m.in. sprzedażą sprzętu komputerowego, tworzeniem oprogramowania czy montażem sieci komputerowych.

- Nareszcie jesteśmy gotowi na walkę o dużych klientów w całym kraju - mówi Krzysztof Szumielewicz z firmy Virtual s.c. - Do tej pory nie mogliśmy konkurować z dużymi firmami. Wspólnie jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemuzadaniu z branży informatycznej.

 Do połowy maja zaprezentowane zostanie nowe logo Informatyki Podkarpackiej, co będzie wstępem do dużej kampanii reklamowej. Każdy z członków stowarzyszenia zobowiązał się okleić wspólnym logo swoje samochody, zamówiliśmy już ogłoszenia w prasie. Będziemy widoczni także w sieci - mówi Krzysztof Szumielewicz.

Firmy skupione w IP myślą nie tylko o pomnażaniu zysków. Planują też pomoc najzdolniejszym młodym informatykom.

- W lipcu staże zacznie u nas 32 studentów. Postaramy się zatrzymać ich u nas na stałe. Jeśli IP będzie się rozwijać, będziemy w stanie zaoferować im warunki pracy porównywalne z tymi na zachodzie Europy - przewiduje Waldemar Kidacki, dyr. zarządzający firmy 4n.pl

Bartosz Gubernat

 

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt