Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNO¦CI

Spotkanie z przedsiębiorcami MEET the BUYER

środa, 10 październik 2007

Załączam tekst zaproszenia dla członków Stowarzyszenia:

Witam

Przesyłam w załaczniku informację o organizowanym przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową wydarzeniu - Meet the Buyer. Jest ono finałem projektu GROWenterprise, który wdrażamy od prawie 2 lat.

Udział w tym wydarzeniu jest szansą dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw na spotkanie dużych firm, których dostawcami mogą one zostać. Więcej na ten temat w opisie wydarzenia, który załączam.

Do Państwa zwracam się z uprzejmą prośbą o zarekomendowanie udziału w wydarzeniu wśród firm znajdujących się w bazie Podkarpackiego Klastra Informatycznego. Nie chcielibyśmy, żeby informacja przez nas wysłana utoneła w zalewie informacji, a jesteśmy zdania, że spotkanie z przedstawicielami firm takich jak Tesco, Kingfisher, Sainsbury's, Internet Investment Fund, Slag Recycling czy Saia Burgess może być interesujące dla firm informatycznych z Podkarpacia.

W załączniku przesyłam również listę produktów i usług, którą uzyskalismy od firm, które wezmą udział w wydarzeniu w charakterze "Buyer'ów". Jest ona jeszcze niekompletna i nieuporządkowana, ale daje pojęcie o rodzaju innowacyjnych rozwiązań, na które jest zapotrzebowanie. Zdaję sobie sprawę z tego, że niektóre zapotrzebowania nie dotyczą branży informatycznej, proszę je po prostu zignorować.
Z poważaniem


Joanna Kerth
Research Co-ordinator
BPCC South Poland / SP Business Link

e. joanna@spbl.pl
m. +48 0502 034 515
t. +48 12 426 25 35

 

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt