Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNO¦CI

Seminarium - Nowoczesne technologie - współpraca biznesu z nauką

poniedziałek, 23 styczeń 2012

Szanowni Państwo  Serdecznie zapraszamy na seminarium "Nowoczesne technologie – współpraca biznesu z naukš" organizowane w ramach Klubu przedsiębiorstw IT powołanego przy współpracy z oœrodkiem Enterprise Europe Network. Data i miejsce seminarium: 25 stycznia 2012, Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, godz. 9.30-15.30.  

Zapraszamy przedstawicieli firm branży IT do zaprezentowania swojej oferty biznesowej, w szczególnoœci do wskazania proponowanych obszarów współpracy z WSIiZ.

W programie spotkania przewidujemy również krótkie (5-7 min) prezentacje oferty jednostek Wyższej Szkoły Informatyki i Zarzšdzania adresowanej dla biznesu, w szczególnoœci dla przedsiębiorstw branży informatycznej.  

Ze strony uczelni zaprezentowana zostanie oferta następujących jednostek WSIiZ:

1)      Dział Sprzedaży

2)      Instytut Informatyki Biomedycznej

3)      Instytut Badań i Analiz Finansowych

4)      Instytut Gospodarki

5)      Centrum Usług Informatycznych

6)      Katedra Systemów Ekspertowych i Sztucznej Inteligencji

7)      Katedra Zastosowań Systemów Informatycznych

8)      Katedra Elektroniki i Telekomunikacji

9)      Centrum Edukacji Międzynarodowej i Internetowej

 W programie jest także prezentacja nowoczesnych laboratoriów CEM, które można wykorzystać w planowaniu wspólnych przedsięwzięć projektowych. Ponadto przedstawimy propozycje sfinansowania wspólnych projektów badawczo-wdrożeniowych.  Podczas lunchu planujemy networking majšcy skojarzyć odpowiednich partnerów w celu zainicjowania konkretnych wspólnych przedsięwzięć. Jako współorganizator targów CEBIT 2012 (6-10 marca) w Hanowerze oœrodek Enterprise Europe Network działajšcy przy WSIiZ posiada dwie darmowe wejœciówki na targi, uprawniajšce również do uczestnictwa w spotkaniach B2B i w trzech misjach gospodarczych organizowanych podczas targów. Wejœciówki te zostanš rozdysponowane/rozlosowane podczas spotkania wœród zainteresowanych wyjazdem na CEBIT firm.

Istnieje możliwoœć wystawienia materiałów promocyjnych typu ulotki, foldery, w szczególnoœci prezentujšce się podmioty mogš przywieŸć rollupy promujšce firmę. W takim przypadku prosimy o wczeœniejszš informację, i dostarczenie materiałów w dniu seminarium przed godz. 9-tš do budynku CEM. 

 Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać do 23.01.2012 na adres mailowy: een@wsiz.rzeszow.pl

Serdecznie zapraszamy! 

Monika Smaczna-Krzewińska

Senior Konsultant Enterprise Europe Network Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzšdzania

ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszówtel. +48 (17) 860 57 52Fax. +48 (17 852 49 75

e-mail: msmaczna@wsiz.rzeszow.plwww.een.wsiz.rzeszow.pl

 

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt