Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNO¦CI

Ostatnia faza pierwszego wspólnego projektu firm klastra

piątek, 22 luty 2008

W ostatnią fazę wchodzi projekt stażowy, realizowany przez kilka podmiotów stowarzyszonych w Podkaprackim Klastrze Informatycznym (Stowarzyszenie "Informatyka Podkarpacka"). Działania związane z projektem zakończą się w marcu 2008. Rezultaty tego znacznego dla naszej organizacji, a dofinansowanego na prawie 1 milion złotych wniosku obejmują zatrudnienie i wdrożenie do pracy w branży IT kilkudziesięciu młodych absolwentów naszych uczelni. Nie do przecenienia jest również zacieśnienie współpracy firm biorących udział w projekcie, dzięki czemu występują nie tylko wprost materialne korzyści dla uczestników działania, ale również przyszłościowe efekty, wynikające z wypracowania już teraz wspólnych zasad, celów, metod rozwiązywania problemów, rozliczeń itp.

Wierzymy, że niewątpliwy sukces opisywanego projektu i bezpośrednia korzyść dla firm naszego stowarzyszenia, przełoży się na zwiększenie zainteresowania i aktywność innych członków "Informatyki Podkarpackiej".

W nowym okresie programowania Stowarzyszenie przygotowuje się do szeregu działań mających na celu wsparcie naszej branży na Podkarpaciu - trwają spotkania i dyskusje w mniejszych i większych grupach tematycznych.

Zachęcamy pozostałych, jeszcze nie zaangażowanych członków oraz sympatyków, do pokazania aktywności i chęci uczestnictwa w rozwoju branży.
W najbliższej perspektywie planujemy zorganizowanie kliku spotkań tematycznych a poczętkiem kwietnia maja ruszyć konferencje dla branży, z tematów szczególnie interesujących specjalistów IT.

Informacje szczegółowe będą umieszczane sukcesywnie na naszej stronie.

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt