Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNOŚCI I INFORMACJE STOWARZYSZENIA

Akredytacja w Podkarpackiej Platformie Wsparcia Biznesu

piątek, 12 październik 2018

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka uzyskało akredytację jako dostawca usługi PPWB dla swoich członków. Wkrótce planujemy pierwsze wspólne projekty.

Współpraca z Altkom Akademia

piątek, 12 październik 2018

14 września 2018 r. odbyło się spotkanie, Prezesa Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej oraz przedstawicieli rzeszowskiego oddziału Altkom Akademii S.A. reprezentowanego przez Agnieszkę Karnas i Piotra Surmacza.

Podkarpacka branża IT w Brukseli. Promocja na najwyższym szczeblu.

czwartek, 10 maj 2018

W dniu 8 maja 2018  wzięliśmy udział w się w prestiżowym wydarzeniu promocyjnym Open Day Event "Discover Podkarpackie - the hub for innovative industries", które odbyło się w sali konferencyjnej Window Polska w Brukseli.


IV Kongres Profesjonalistów IT 27.10.2016

środa, 06 lipiec 2016

Dlaczego skuteczne prowadzenie biznesu wymaga korzystania z nowoczesnych technologii? Jak wyprzedzić konkurencję za pomocą innowacyjnych rozwiązań? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy Kongresu Profesjonalistów IT, który odbędzie się 27 października w Rzeszowie.

Podkarpacka branża IT promuje się w Irlandii

środa, 06 lipiec 2016

W skład dziewięcioosobowej delegacji weszli: przedstawiciel urzędu marszałkowskiego, Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej [KlasterIT] oraz siedmiu podkarpackich przedsiębiorców z firm: Aberit Interactive Agency & Software House, BMM, Hyperfox, Ideo, Order of Code, PrimeBit Studio oraz TOP S.A.

Misja gospodarcza do Kopenhagi 9-11.03.2016

środa, 06 lipiec 2016

W dniach 9-11 marca 2016 r. przedsiębiorcy z Klastra IT wzięli udział w misji gospodarczej do Kopenhagi. Wyjazd zaplanowany został w odpowiedzi na zainteresowanie i pytania dotyczące sektora IT w Polsce. Była to doskonała okazja do zaprezentowania podkarpackiego know-how a także zachęcenia do współpracy z lokalnymi firmami i instytucjami.

Wizyta Radców Handlowych zagranicznych placówek dyplomatycznych na Podkarpaciu

środa, 06 lipiec 2016

W dniach 9-10 marca gościliśmy na Podkarpaciu Radców Handlowych zagranicznych placówek dyplomatycznych, zrzeszonych w ramach Klubu Radców przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Kolejne spotkanie klastra #4

czwartek, 18 luty 2016

To już czwarte z kolei klastrowe spotkanie przy śniadaniu. Spotykamy się raz w miesiącu by rozmawiać o bieżących sprawach dotyczących klastra i jego członków.

Ruszyły przygotowania do IV Kongresu Profesjonalistów IT

poniedziałek, 15 luty 2016

Ruszyły przygotowania do kolejnej edycji Kongresu Profesjonalistów IT, który odbędzie się 27 października 2016 roku w Rzeszowie. Będzie to doskonała okazja aby spotkać się z branżą IT i poznać ludzi, którzy tworzą nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne.

Wesołych Świąt!

środa, 23 grudzień 2015

Technologia ułatwia komunikację, ale na szczęście są takie rzeczy, których nie jest w stanie zastąpić :)Niech czas Świąt będzie okazją do celebrowania wszystkimi zmysłami możliwości bycia razem z rodziną i przyjaciółmi. Bo razem możemy więcej!

Spotkanie networkingowe #2

środa, 16 grudzień 2015

Klaster IT kontynuuje cykliczne spotkania networkingowe dla firm zrzeszonych w Klastrze IT. Kolejne spotkanie miało miejsce w dniu 15 grudnia 2015 r. Spotkanie odbyło się przy śniadaniu w jednej z rzeszowskich restauracji i zgromadziło kilkadziesiąt osób.

Film z III Kongresu Profesjonalistów IT

wtorek, 24 listopad 2015

Zobacz krótki film z ostatniego Kongresu IT, który odbył się 22.10.2015 w Rzeszowie

Podsumowanie III Kongresu Profesjonalistów IT

piątek, 20 listopad 2015

W czwartek 22 października 2015, w sali konferencyjnej Hotelu Rzeszów odbył się III Kongres Profesjonalistów IT, skierowany do praktyków branży informatycznej. Wydarzenie odbyło się pod hasłem Nowe technologie wsparciem inteligentnych specjalizacji i zgromadziło ponad 120 osób.

Kongres Profesjonalistów IT 22.10.2015

sobota, 24 październik 2015

Kolejna edycja konferencji biznesowej prezentującej nowoczesne inteligentne systemy informatyczne dla firm oraz jednostek ochrony zdrowia odbędzie się 22 października (czwartek) 2015 roku w Rzeszowie.

Praca w branży IT

sobota, 24 październik 2015

KlasterIT uruchomił specjalny adres praca{małpa}klasterit.pl na który można wysyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym określającym co byś chciał/-a robić i w jakim kierunku się rozwijać.

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

wtorek, 23 grudzień 2014

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej oraz Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka.

Subregion rzeszowski na drugim miejscu w raporcie Komisjii Europejskiej

poniedziałek, 01 wrzesień 2014

Biorąc pod uwagę wzrost zatrudnienia najszybciej rozwija się Lizbona w Portugalii oraz subregion rzeszowski w Polsce. Takie są wyniki raportu Komisji Europejskiej pod tytułem: Mapping the European ICT Poles of Excellence: The Atlas of ICT Activity in Europe.

Klaster Informatyczny wspiera młodych programistów

czwartek, 05 czerwiec 2014

W dniach 6-7 czerwca 2014 roku w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się finał Międzynarodowego Konkursu Programowania w języku Baltie 3. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, którzy startują w czterech kategoriach wiekowych (klasy 1-3, 4-6, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne). W wydarzeniu weźmie udział około 150 uczniów. Będą to zwycięzcy olimpiad krajowych z Polski, Czech, Słowacji oraz Białorusi, czyli najzdolniejsi młodzi programiści. 

Kongres Klastrów w Sejmie RP 20.05.2014

poniedziałek, 19 maj 2014

Zapraszamy na II Kongres Klastrów, który odbędzie się 20 maja 2014 roku w Sejmie RP.  Hasło przewodnie Kongresu to "Klastry Polskie - ich rola i kondycja u progu nowej perspektywy UE na lata 2014-2020".

Zapraszamy na II Kongres Profesjonalistów IT, 2 X 2014

czwartek, 15 maj 2014

Kongres odbędzie się 2 października 2014 r. w  Hotelu Rzeszów. Podczas drugiej edycji Kongresu Profesjonalistów IT dyskusje uczestników skoncentrowane będą wokół praktycznych aspektów wykorzystania nowoczesnych technologii. Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej firm, instytucji oraz jednostek samorządu terytorialnego. Organizatorem wydarzenia jest Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej.

III Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

wtorek, 16 lipiec 2013

Jak wypromować miasto, gminę czy województwo? Jakich narzędzi używać? W jaki sposób informować o atrakcjach regionu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poszukiwać będą już w listopadzie uczestnicy III Kongresu Innowacyjnego Marketingu.

Już blisko 40 podmiotów w Klastrze IT

wtorek, 18 czerwiec 2013

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o., International Trade Technologies, Moonbite - Technologie Internetowe i TNT Business – to nowi członkowie Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Tym samym zrzesza on już blisko 40 podmiotów z branży ICT z województwa podkarpackiego oraz innych województw Polski Wschodniej.

Firma ZETO-RZESZÓW sp. z o.o. dołączyła do Klastra

poniedziałek, 13 maj 2013

Z każdym rokiem Klaster IT coraz prężniej się rozwija, zrzeszając coraz to większą grupę podmiotów. W tym miesiącu dołączyła do nas firma ZETO-RZESZÓW sp. z o.o., która w najbliższym czasie organizuje Roadshow IT innowacyjnych rozwiązań sprzętowych firmy MSI oraz BROTHER, na który serdecznie zapraszamy!

Odznaka jakości dla Kastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej

środa, 24 kwiecień 2013

Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej został odznaczony Certyfikatem Jakości: „Brązowa Odznaka Doskonałości”. Wyróżnienie jest honorowane przez Europejski Sekretariat Analiz Klastrowych. Od 2009 roku otrzymują je najlepiej zarządzane tego typu podmioty. 

Radosnych Świąt Wielkanocnych

piątek, 29 marzec 2013

Z okazji nadchodzących świąt Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, koordynator Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej, pragnie złożyć serdeczne życzenia, Radosnych Świąt Wielkanocnych.

Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej zrzesza już 30 podmiotów

piątek, 29 marzec 2013

Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej, którego koordynatorem jest Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, na dzień 29 III br. zrzesza 30 podmiotów z branży ICT, z województwa podkarpackiego oraz województw Polski Wschodniej.

Klaster IT ma własny kanał YouTube

poniedziałek, 11 marzec 2013

Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej posiada własny, dedykowany kanał YouTube.

Kongres Profesjonalistów IT: ostatnie dni rejestracji

środa, 27 luty 2013

Do Kongresu Profesjonalistów IT, który odbędzie się w Hotelu Rzeszów, pozostało jeszcze dwa tygodnie. Termin zamknięcia listy uczestników upływa w dniu jutrzejszym.

XRAii #18 - spotkanie specjalistów branży internetowo-interaktywnej

poniedziałek, 18 luty 2013

Już w najbliższą środę, 20 II br. w Rzeszowie odbędzie się osiemnaste spotkanie z cyklu XRAii - Prześwietlamy Internet.  Jest to spotkanie informatyków oraz innych osób na co dzień powiązanych z branżą internetową i interaktywną.

RyanAir uruchamia połączenia z Rzeszowa do Oslo

sobota, 02 luty 2013

Na początku II kwartału br. z Rzeszowa będzie można latać bezpośrednio do Oslo.  Rejsy uruchomi RyanAir, który przewiduje dwa połaczenia w tygodniu.

Kolejne spotkanie networkingowe z cyklu Biznes na Luzie

piątek, 01 luty 2013

W dn. 7 II br. odbędzie się pierwsze w tym roku otwarte spotkanie networkingowe, z cyklu Biznes na Luzie.  Spotkanie podzielone jest na dwie części - prelekcyjną oraz networkingową.  Prezentacje zapowiedziały następujące instytucje: InnoFUND oraz Availo.

Prawne aspekty ochrony własności intelektualnej - wykład otwarty na PRz

poniedziałek, 28 styczeń 2013

W dniu jutrzejszym, 29 I br. na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz odbędzie się wykład otwarty pt. "Nowy produkt na wolnym rynku – prawne aspekty ochrony własności intelektualnej i przemysłowej". Prelegentem będzie adwokat Michał Łuc.

InnoFUND zainwestował w spółkę informatyczną

środa, 23 styczeń 2013

InnoFUND, fundusz zalążkowy działający przy WSIiZ, dokonał swojego trzeciego wejścia kapitałowego. Tym razem jest to spółka informatyczna, Mobi Touch, zajmująca się tworzeniem oprogramowania na platformy mobilne.

Zbliża się Kongres Profesjonalistów IT

wtorek, 08 styczeń 2013

Trwają przygotowania do ważnego wydarzenia w branży IT, które będzie miało miejsce 13 marca 2013 roku w Rzeszowie. Kongres Profesjonalistów IT - bo o nim mowa - to spotkanie osób związanych z branżą IT: pracowników, specjalistów, kierowników, dyrektorów. 

Dzień Kariery z Informatyką

wtorek, 04 grudzień 2012

12 grudnia 2012 roku w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej odbędzie się Dzień Kariery z Informatyką. 

Zmarł Andrzej Kusior

niedziela, 11 listopad 2012

9 listopada 2012 roku zmarł Andrzej Kusior - Dyrektor Biura Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka. Przez wiele lat był mocno zaangażowany w rozwój naszego Stowarzyszenia oraz w budowę Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej.

Konferencja

wtorek, 04 wrzesień 2012

W dniu 7 września 2012 r. na terenie Zamku w Dubiecku odbędzie się konferencja "Systemy bezpieczeństwa dla firm". Zaprezentowane zostaną m.in. systemy monitoringu oraz IP od BCS, systemy alarmowe Pyronix, rozwiązania ATTE.

Konferencja dla branży HoReCa

wtorek, 14 sierpień 2012

W dniu 4 października br. w Hotelu Wellness & SPA „Nowy Dwór” w Świlczy odbędzie się bezpłatna konferencja dla branży HoReCa, której organizatorem jest Klaster IT – Wschodni Klaster Informatyczny.

Konferencja skupiać będzie przedstawicieli firm branży hotelarskiej, restauracyjnej oraz cateringowej z obszarów województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. 

Konferencja Klastra IT dla branży wodno-ściekowej

wtorek, 14 sierpień 2012

27 września w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza, odbędzie się bezpłatna, ogólnopolska konferencja „Zintegrowane systemy informatyczne dla branży WOD-KAN”. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Klaster IT – Wschodni Klaster Informatyczny.

Spotkanie kierowane jest do przedstawicieli branży wodno-ściekowej, ale również i do firm informatycznych, które zainteresowane są rozszerzeniem swojej oferty o rozwiązania dedykowane firmom komunalnym oraz współpracą z Klastrem IT.

Systemy przyszłości dla branży handlowej - konferencja

czwartek, 10 maj 2012

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji pt. "Systemy przyszłości dla branży handlowej", która kierowana jest w szczególności do kadry zarządzającej firmami wielooddziałowymi. Podczas tego wydarzenia w dniu 30 maja 2012 r. na Zamku w Baranowie Sandomierskim będziemy rozmawiać o nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, systemach zarządzania sprzedażą i logistyką, innowacjach technologicznych, itp.

Podkarpacka Platforma Technologiczna - nowy instrument wsparcia rozwoju regionalnego.

poniedziałek, 16 kwiecień 2012

12 kwietnia 2012 roku w siedzibie Uniwersytetu Rzeszowskiego zostało podpisane porozumienie inicjujące powstanie Podkarpackiej Platformy Technologicznej.

KONFERENCJA Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka 30 marca 2012 r.

piątek, 30 marzec 2012

KONFERENCJA

Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka

30 marca 2012 r.

Czy na Podkarpaciu powstanie polska 'Dolina Krzemowa'?

wtorek, 13 marzec 2012

Kalifornijska „Dolina Krzemowa" to bez wątpienia najbardziej innowacyjny klaster technologiczny na świecie. Najważniejsze „punkty przyciągania" innowacji opisał Mariusz Jarzębowski, który przez siedem lat pracował w Dolinie Krzemowej:

„Nowoczesne technologie - współpraca biznesu z nauką”

wtorek, 31 styczeń 2012

25 stycznia 2012 w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej odbyło się kolejne spotkanie klubu IT pt. „Nowoczesne technologie – współpraca biznesu z nauką” organizowanym przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.

Seminarium - Nowoczesne technologie - współpraca biznesu z nauką

poniedziałek, 23 styczeń 2012

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na seminarium "Nowoczesne technologie – współpraca biznesu z nauką" organizowane w ramach Klubu przedsiębiorstw IT powołanego przy współpracy z oœrodkiem Enterprise Europe Network.

 Data i miejsce seminarium: 25 stycznia 2012, Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, godz. 9.30-15.30.

BMM sp. z o.o. - "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011

piątek, 09 grudzień 2011

Firma BMM Sp. z o.o. po raz kolejny pomyślnie przeszła proces weryfikacji, uzyskując tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011. Program certyfikujący "Przedsiębiorstwo Fair Play" działający od 1998 r. ma na celu promowanie rzetelnych i etycznych firm w Polsce.

O klastrach na Zamku Królewskim w Warszawie

środa, 30 listopad 2011

Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, Pan Wojciech Materna wziął udział, jako ekspert w wielkiej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka współorganizatorem Kongresu Marketingu i Innowacji

środa, 30 listopad 2011

18 listopada 2011 r w Grand Hotelu w Rzeszowie odbył się pierwszy Kongres Marketingu i Innowacji.

Miasta i regiony potrzebują ekspertów posiadających odpowiednią wiedzę, rozumiejących specyfikę promocji miejsc, tworzących nowe trendy. Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszli organizatorzy Kongresu. Nasze spotkanie to swoisty warsztat, podczas którego przekazywana jest wiedza, uznawana niejednokrotnie za najcenniejszy zasób marketingowy – podkreśla Marzena Furtak-Żebracka, dyrektor Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa.

Przez wiele tygodni Rada Programowa pracowała nad doborem prelegentów i wstąpień. W efekcie powstał naprawdę dobry i spójny program. Ponadto udało nam się zaprosić na Kongres znamienitych ekspertów, których wiedza i doświadczenie z pewnością okażą się cenne dla uczestników – mówi dr Dariusz Tworzydło, współorganizator Kongresu, prezes zarządu Exacto Sp. z o.o., pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

BMM laureatem programu Inwestor w Kapitał Ludzki

środa, 16 listopad 2011

Już po raz drugi firma BMM Sp. z o.o. uhonorowana została Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki. W ten sposób doceniono zrównoważoną i konsekwentnie prowadzoną politykę zarządzania zasobami ludzkimi naszej firmy.

18 listopad 2011 - Kongres Marketingu i Innowacji w Samorządach

piątek, 04 listopad 2011

W dniu 18 listopada w Hotelu Grand w Rzeszowie odbędzie się Kongres Marketingu i Innowacji w Samorządach - miejsce debaty o nowych trendach w promocji miast i regionów. Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka oraz Klaster IT.


„Najlepszy akademicki projekt Open Source” - konkurs dla naukowców!

środa, 19 październik 2011

„Najlepszy akademicki projekt Open Source” – konkurs dla naukowców!

Zbliża się koniec terminu zakończenia koknursu prac dyplomowych

czwartek, 06 październik 2011

Zbliża się koniec terminu zakończenia koknursu prac dyplomowych - 31-10-2011.

Konferencja Informatyzacja w administracji 2011

czwartek, 15 wrzesień 2011

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka  zaprasza na konferencję poświęconą prezentacji nowoczesnych systemów informatycznych w administracji publicznej, która odbędzie się 26 września 2011 roku, w Hotelu Grand w Rzeszowie.

Na zlecenie PARP opracowany został raport

środa, 14 wrzesień 2011

Na zlecenie PARP opracowany został raport "Rozwój sektora E-usług w świecie"

Treść raportu...

KONGRES MARKETINGU I INNOWACJI W SAMORZĄDACH

czwartek, 25 sierpień 2011

Już 18 listopada, w Rzeszowie, odbędzie się Kongres Marketingu i Innowacji w Samorządach. Będzie to spotkanie przedstawicieli samorządów, pracowników agencji, firm oraz instytucji okołobiznesowych

Wsparcie MŚP w UE, USA, Chinach

wtorek, 23 sierpień 2011

Na dobry początek, czyli jak wspiera się MŚP w Unii Europejskiej, USA oraz Chinach

W jednym z moich ulubionych filmów jest scena, w której główny bohater Forrest Gump wraz ze swoim biznesowym partnerem wspiera mającą się wkrótce rozwinąć firmę Apple, którą określa mianem „jakiejś firmy przetwórstwa owocowego".

XVII edycja FORUM INFORMATYKI W ADMINISTRACJI

czwartek, 18 sierpień 2011

XVII edycja FORUM INFORMATYKI W ADMINISTRACJI - ELEKTRONIZACJA PROCEDUR ADMINISTRACYJNYCH

 

5-6 października 2011 r. | Jachranka

III edycja seminarium w cyklu Cloud Computing

czwartek, 04 sierpień 2011

III edycja seminarium w cyklu Cloud Computing

TECHNOLOGICZNE, ORGANIZACYJNE I PRAWNE ASPEKTY CLOUD COMPUTINGU

Warszawa, 23 sierpnia 2011 r.

Jakie będą innowacje za 10 lat

poniedziałek, 01 sierpień 2011

Koncentracja firm na nowych obszarach biznesowych będzie się szybko zwiększać. Tak wynika z badań, które przeprowadziła jedna z większych firm konsultingowych na świecie: Arthur D. Little.

Rośnie popularność videokonferencji...

środa, 27 lipiec 2011

Aż 80 proc. europejskich menedżerów z dużych korporacji regularnie korzysta z wideokonferencji - wynika z raportu „The Challenges of Working Virtual Teams"

Koniec płyt CD

środa, 27 lipiec 2011

Płyty kompaktowe (CD) w odwrocie są od ładnych paru lat. Na ich miejsce wchodzi inna forma przenoszenia muzyki w postaci cyfrowej.

Europejskie Informatyczne Studium Certyfikacyjne EITCA

piątek, 22 lipiec 2011

Europejskie Informatyczne Studium Certyfikacyjne EITCA - e-Leaning pozwala rozszerzyc wiedzę i potwierdzić kwalifikacje.

Konferencje informatyczne 2011

piątek, 22 lipiec 2011

Konferencje informatyczne 2011.

Promuj z pomysłem

środa, 20 lipiec 2011

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka bierze udział w konkursie "Promuj z pomysłem" organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Na Podkarpaciu trwa rekrutacja do konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu informatyki.

wtorek, 12 lipiec 2011

Na Podkarpaciu trwa rekrutacja do konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu informatyki.

Do 30 października zdolni i ambitni absolwenci z Podkarpacia mają szansę na zdobycie wymarzonej posady i atrakcyjnych nagród. Wszystko to w ramach konkursu na najlepsze prace dyplomowe, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Informatyka Podkarpacka". W rywalizacji mogą wziąć udział autorzy prac z zakresu technologii informatycznych.

System autorstwa BMM wspiera wspólny projekt Ministerstwa Zdrowia i SGH.

środa, 06 lipiec 2011

System autorstwa BMM wspiera wspólny projekt Ministerstwa Zdrowia i SGH.

Walne Zgromadzenie

środa, 22 czerwiec 2011

Zwyczajne Walne Zgromadzenie.

W dniu 22 czerwca 2011 odbędzie się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

Miejsce: Siedziba Biura Zarządu - Rzeszów, ul. Rejtana 1/8.

Czas: Godzina 13.

Klub Przedsiębiorstw IT - Enterprise Europe Network

środa, 08 czerwiec 2011

W dniu 7 czerwca 2011 r w sali senatu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyło się Seminarium zorganizowane przez Ośrodek Enterprice Europe Network, działający przy uczelni -  dla firm z branży IT.

Konkurs Stowarzyszenia "Informatyka Podkarpacka" na najlepsze prace dyplomowe absolwentów studiów o

środa, 25 maj 2011

Stowarzyszenie "Informatyka Podkarpacka" w Rzeszowie zaprasza absolwentów szkół wyższych w roku 2011, z terenu woj. podkarpackiego, do udziału w konkursie:

Konkurs Stowarzyszenia "Informatyka Podkarpacka"  na najlepsze prace dyplomowe absolwentów studiów o profilu informatycznym, matematycznym lub ekonomicznym.

Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy.

Bazy innowacyjnych technologii...

wtorek, 26 kwiecień 2011

W Ministerstwie Gospodarki utworzono i udostępniono przedsiębiorcom poszukującym krajowych rozwiązań innowacyjnych bazę wiedzy o nowych technologiach.

O konferencji w Tallinie - marzec 2011

piątek, 22 kwiecień 2011

W ostatnich dniach marca br. odbyła się w Tallinie konferencja poświęcona wymianie doświadczeń pomiędzy praktykami i ekspertami zaangażowanymi w działania na rzecz rozwoju klastrów.

Sytuacja na rynku pracy w woj podkarpackim - raport dotyczy również branży informatcznej.

czwartek, 21 kwiecień 2011

Sytuacja na rynku pracy w woj podkarpackim - raport dotyczy również branży informatcznej.

Raport Wynagrodzenia w IT - 2010

czwartek, 21 kwiecień 2011

Ukazał się najnowszy raport dotyczący zarobków w branży IT.

Konferencja "Polskie klastry i polityka klastrowa

czwartek, 21 kwiecień 2011

W dniu 14 kwietnia 2011 r. o godzinie 12.00, w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej przy ul. Brackiej 6/8 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa...

Konferencja Medicarium - Efektywność w Służbie Zdrowia.

środa, 20 kwiecień 2011

W dniu 18 kwietnia 2011 r Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka w hotelu Park Hotel w Rzeszowie zorganizowało konferencję:

„MEDICARIUM – Efektywność w Służbie Zdrowia”, przezentującą ofertę firm informatycznych, członków klastra, sierowaną do Służby Zdrowia.
Zakres konferencji obejmował metody podnoszenia efektywności,  aspekty organizacyjne, prawne, informacyjne, informatyczne jak i zarządcze. Konferencja była okazją do podzielenia się doświadczeniami pomiędzy ekspertami, menadżerami i politykami z zakresu zjawisk i trendów jakie zachodzą w szpitalach, przychodniach i całym systemie ochrony zdrowia nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Spotkanie z delegacją z Ukrainy

poniedziałek, 11 kwiecień 2011

W dniu 5 kwietnia członkowie Stowarzyszenia "Informatyka Podkarpacka"  w Rzeszowie spotkali się  z przedstawicielami delegacji z Lwowa, na Ukrainie.

Konferencja MEDICARIUM - Efektywność w Służbie Zdrowia

czwartek, 07 kwiecień 2011

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka oraz  BMM Sp. z o.o. mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję:

„MEDICARIUM - Efektywność w Służbie Zdrowia", która odbędzie się 18 kwietnia 2011 w Rzeszowie,

Park Hotel, ul. Paderewskiego 124a

Konferencja - Klastry, jako sposób na rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce

czwartek, 17 marzec 2011

W dniu 14 marca 2011 r w Rzszowie, w Grand Hotelu, odbyła się konferencja:

Klastry, jako sposób na rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce.

Zapraszamy na Konferencję

poniedziałek, 07 marzec 2011

Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji "Klastry, jako sposób na rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce".

W branży IT Indie to inny świat

poniedziałek, 28 luty 2011

Rozmowa z Arkadiuszem Michno, prezesem zarządu firmy Ideo Sp. z o.o. z Rzeszowa.

Glośno o nas w Polsce

środa, 29 grudzień 2010

Po ostatnio zorganizowanej przez nas konferencji, głośno o nas zrobiło się w całej Polsce.

Oto kolejne artykuły:

Media2.pl o Wschodnim Klastrze Informatycznym

poniedziałek, 27 grudzień 2010

„Mnożymy potencjał” - tak brzmi hasło Wschodniego Klastra Informatycznego, którego powstanie jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem na Podkarpaciu, Podczas konferencji zaprezentowano korzyści wynikające z założenia Klastra IT, które osiągnie Region jak i firmy zrzeszone w Klastrze. Jest to kolejny ważny krok dla Podkarpacia, które kojarzone jest z lotnictwem i informatyką.

Gazeta Wyborcza o Wschodnim Klastrze Informatycznym

poniedziałek, 27 grudzień 2010

Aktualności - informacje z życia projektu i branży informatycznej

Gazeta Wyborcza o Wschodnim Klastrze Informatycznym

Osiem firm z Podkarpacia i Lubelszczyzny podpisało porozumienie w sprawie powołania klastra informatycznego. - W najbliższym roku liczba firm zrzeszonych w klastrze wzrośnie co najmniej do 30 - zapowiadają założyciele Wschodniego Klastra Informatycznego.

Inauguracja Wschodniego Klastra Informatycznego.

czwartek, 23 grudzień 2010

Inauguracja Wschodniego Klastra Informatycznego.

W dniu 17 grudnia br. w Świlczy k. Rzeszowa odbyła się konferencja, podczas której przedstawiciele cenionych firm z branży informatycznej oficjalnie powołali do życia pierwszy na Podkarpaciu Klaster IT. Twórcą i koordynatorem tej inicjatywy jest Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka.

Członek Stowarzyszenia Liderem Innowacji.

wtorek, 14 grudzień 2010

 

BMM liderem innowacji!

Z wielką przyjemnością informujemy, iż firma BMM Sp. z o.o. członek Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka  znalazła się w gronie laureatów regionalnej - podkarpackiej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju - 2010". Nagrodę w kategorii "Innowacyjna usługa", nasza firma otrzymała za nowatorski projekt "Benchmarking Jednostek Ochrony Zdrowia".

Zapraszamy do pobrania najnowszego wydania Software Developer's Journal:

poniedziałek, 29 listopad 2010

Zapraszamy do pobrania najnowszego wydania Software Developer's Journal.

 • Biblioteka Thrust - GPGPU w natarciu
 • Wiosna z drugą twarzą w chmurach - JSF 2.0
 • Rozgrywka sieciowa w iOS - GameKit Framework
 • Integracja Twittera w grach na iOS
 • Programowanie interfejsów użytkownika w oparciu o GWT
 • Model SaaS oferuje juz 100 firm w Polsce.

  wtorek, 16 listopad 2010

   

  Usługi Software-as-a-Service, czyli wypożyczanie oprogramowania, zaczynają w niektorych krajach zagarniać coraz większą część budżetow działow IT przeznaczonych na nowe aplikacje i systemy. Trend ten nie ominie Polski. Według właśnie opublikowanych analiz DiS już dziś na naszym rynku działa około 100 firm produkujących oprogramowanie

  gotowe do wdrożenia w trybie na żądanie, i co najmniej tyle samo oferujących do wynajęcia aplikacje w modelu SaaS.

  6 najbardziej pożądanych specjalizacji IT 2010 roku.

  wtorek, 16 listopad 2010

  6 najbardziej pożądanych specjalizacji IT 2010 roku.
  Czyli co warto umieć, żeby w tym roku znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę w IT.
  Ostatnie 12 miesięcy to rok zmian gospodarcznych, reorganizacji, zwolnień grupowych i oszczędności. Ubiegły rok również przyniósł diametralną zmianę oczekiwań biznesu względem rozwiązań informatycznych oraz wzrostpopularności wzrostu popularności outsourcingu, oprogramowania oferowanego w formie usług, czy modelu cloudcomputing. Wszystko to odbiło się na światowym rynku pracy - także w sektorze IT. Analizy przeprowadzone przezredakcję amerykańskiego wydania Computerworld nie nastrajają optymizmem na 2010 rok. Plany zatrudnieniaspecjalistów ds. IT ma średnio mniej niż 20 proc. amerykańskich pracodawców. Dla porównania, rok temu odsetek firmplanujących zatrudnienie dodatkowych kadr informatycznych przekraczał 26 proc. 
  Dziś średnio jedna na pięćamerykańskich firm planuje zmniejszenie zatrudnienia w dziale IT. To stosunkowo dużo.
  W Polsce sytuacja być może wygląda nieco lepiej, jednak u nas również w najbliższym roku należy się spodziewać zmian i zaostrzonej konkurencji na rynku pracy w IT. W końcu w naszym kraju nie brakuje oddziałów amerykańskich,centrów rozwoju oprogramowania największych firm i lokalnych spółek z ambicjami. 
  6 cech, które każdy specjalista IT posiadać powinien. 

  Raport "Innowacyjność w sieciach przedsiębiorstw informatycznych"

  czwartek, 09 wrzesień 2010

  Pan magister inżynier Jerzy Wawro - specjalista ds. klasteringu przygotował raport zatytułowany "Innowacyjność w sieciach przedsiębiorstw informatycznych", który rozpoczyna cykl Raportów Wschodniego Klastra IT.

  Nowy Program NCBiR

  środa, 08 wrzesień 2010

  Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, 7 lipca br. ogłosił otwarcie I konkursu w ramach nowej inicjatywy o nazwie KadTech.

  Działanie 8.1 POIG - Innowacyjna Gospodarka Elektroniczna 2007 - 2013

  środa, 08 wrzesień 2010

  W związku z ogłoszeniem przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości naboru do działania 8.1 POIG - Innowacyjna Gospodarka Elektroniczna 2007 - 2013 pragnę poinformować o możliwości składania wniosków o dofinansowanie projektów inwestycyjnych w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

  Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka bierze udział w Forum Innowacji w Rzeszowie

  wtorek, 07 wrzesień 2010

  W dniach 7 - 8 września 2010r. miasto będzie gościć przedstawicieli rządu, środowisk biznesowych i opiniotwórczych oraz wybranych przedsiębiorców z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. W panelach dyskusyjnych wezmą udział między innymi przedstawiciele Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

  Przed dwa wrześniowe dni w Rzeszowie potrwa Forum Innowacji. Jest to prestiż dla miasta, bowiem odbywa się ono w ramach krynickiego Forum Ekonomicznego, a to jest liczącym się w Europie.

  Walne Zebranie Stowarzyszenia

  wtorek, 13 lipiec 2010

  W dniu 16 lipca 2010 o godzinie 14:00 odbędzie się Walne Zebranie Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka. Miejscem spotkania będzie siedziba Biura Zarządu; Rzeszów, ul. Rejtana 1/8 (biurowiec ICAM House) .

  Zaproszenie do udziału w projekcie LEVEL UP

  wtorek, 06 lipiec 2010

  Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w projekcie LEVEL UP – podnoszenie kwalifikacji osób pracujących w zakresie ICT realizowanego przez firmę Danmar Computers.

  Projekt: Rozwój Klastra Informatycznego Firm Wschodniej Polski

  środa, 16 czerwiec 2010


  Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka realizuje projekt:

   

  logo_klaster1_195

  logo_klaster2_250

   

  ROZWÓJ KLASTRA INFORMATYCZNEGO FIRM WSCHODNIEJ POLSKI

  Firmy i ośrodki naukowe związane w swojej działalności z branżą informatyczną a działające w województwach:
  podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, świętokrzyskim i podkarpackim
  zapraszamy do współpracy i udziału w projekcie.
          www.klasterit.pl

  Najbliższe wydarzenia

  środa, 16 czerwiec 2010

  SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE A BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI BIZNESOWYCH

  data rozpoczęcia: 17-06-2010
  data zakończenia: 17-06-2010
  Organizator: Centrum Promocji Informatyki
  Miejsce: Warszawa

  więcej...

   

  STORAGE GIGACON 2010 - PAMIĘCI MASOWE DLA PRZEDSIĘBIORSTW
   
  data rozpoczęcia: 21-06-2010
  data zakończenia: 21-06-2010
  Organizator: GigaCon
  Miejsce: Warszawa

  więcej...

   

  III KRAJOWA KONFERENCJA NAUKOWA TECHNOLOGIE PRZETWARZANIA DANYCH
   
  data rozpoczęcia: 21-06-2010
  data zakończenia: 23-06-2010
  Organizator: Politechnika Poznańska
  Miejsce: Poznań

  więcej...

  Gazeta Wyborcza o projekcie "Rozwój klastra informatycznego firm wschodniej Polski"

  piątek, 20 listopad 2009

  Sukces Stowarzyszenia Informatyki Podkarpackiej związany z pozyskaniem środków unijnych w ramach projektu "Rozwój klastra informatycznego firm wschodniej Polski" wzbudził ogólne zainteresowanie. Na łamach Gazety Wyborczej oraz portalu Gazeta.pl ukazał się artykuł, poświęcony tematyce związanej z projektami, których pomysłodawcami były firmy i instytucje z Podkarpacia.

  Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

  Stowarzyszenie Informatyki Podkarpackiej ubiega się o wsparcie w ramach PO RPW

  czwartek, 19 listopad 2009

  30.06.2009 r. Stowarzyszenie Informatyki Podkarpackiej złożyło do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wniosek w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Przedmiotem postępowania jest wsparcie inicjatywy konkursu 1.4 Klastry w obrębie PO RPW. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia dokumentu i pozyskania dofinansowania dla stowarzyszenia, planowany jest szereg działań mających na celu wzmocnienie branży IT wschodniej części Polski.

  Stowarzyszenie Informatyki Podkarpackiej otrzymało wsparcie finansowe w ramch PO RPW

  czwartek, 19 listopad 2009

  19 października 2009 roku Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jako Instytucja Pośrednicząca Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013 oficjalnie ogłosiła wyniki postępowania konkursowego.

  Konferencja Stowarzyszenia Informatyki Podkarpackiej

  piątek, 30 styczeń 2009

  Stowarzyszenie Informatyki Podkarpackiej dnia 17.12.2008 r. zorganizowało konferencję poświęconą problematyce związanej z finansowaniem rozwoju informatyki w regionie podkarpackim ze środków UE.

  Udział w VIII targach pracy stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka.

  czwartek, 20 marzec 2008

  Firmy zrzeszone w stowarzyszeniu Informatyka Podkarpacka uczestniczyły w VIII Targach pracy zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

  IP wspiera organizację Mistrzostw Świata w Łucznictwie Halowym 2009

  poniedziałek, 25 luty 2008

  Stowarzyszenie "Informatyka Podkarpacka" dołożyło swoją cegiełkę do budowy zaplecza IT i wizerunku Mistrzostw Świata w Łucznictwie Halowym Rzeszów 2009. Firmy zrzeszone w IP wykonały elementy wizualizacji mistrzostw jak logo, plakaty, serwis www, aplikację webową umożliwiającą rezerwację hoteli i wiele innych prac.

  Ostatnia faza pierwszego wspólnego projektu firm klastra

  piątek, 22 luty 2008

  W ostatnią fazę wchodzi projekt stażowy, realizowany przez kilka podmiotów stowarzyszonych w Podkaprackim Klastrze Informatycznym (Stowarzyszenie "Informatyka Podkarpacka"). Działania związane z projektem zakończą się w marcu 2008. Rezultaty tego znacznego dla naszej organizacji, a dofinansowanego na prawie 1 milion złotych wniosku obejmują zatrudnienie i wdrożenie do pracy w branży IT kilkudziesięciu młodych absolwentów naszych uczelni.

  Prezentacja w ramach projektu SIRMA

  piątek, 23 listopad 2007

  W dniu 22.11.2007 mieliśmy przyjemność zareklamować i zaprezentować Podkarpacki Klaster Informatyczny oraz nasze Stowarzyszenie na szkoleniu zorganizowanym w Warszawie przez Stowarzyszenie "Miasta w Internecie". 

  Przedstawienie naszych inicjatyw w panelu RSI Podkarpackie

  piątek, 23 listopad 2007

  W 25.X.2007 uczestniczyliśmy w prezentacji naszych celów i dokonań w związku z wdrażaniem Regionalnej Strategii Innowacji. Ożywiona dyskusja uczestników panelu oraz wiele ciekawych spostrzeżeń powinno dopomóc naszym działaniom - jak również innym organizującym się podmiotom.

  Klastry w "Rzeczpospolitej"

  poniedziałek, 12 listopad 2007

  W dzienniku rzeczpospolita z dnia 06.11.2007 polecamy artykuł na temat klastrów.

  Dużo o możliwościach uzyskania wsparcia, ale dla nas najmilsze jest to, że  zostaliśmy zauważeni i Podkarpacki Klaster Informatyczny został również wymieniony wśród głównych inicjatyw klastrowych. (strona 7 "Coraz więcej firm nawiązuje współpracę") dodatek Dobra Firma.

  Sprawy związane z budową sieci szerokopasmowej na Podkarpaciu

  czwartek, 25 październik 2007

  W piątek 19 października odbyło się spotkanie z dyrektorem UKE w sprawie wyjaśnienia aspektów projektu i możliwości udziału w nim naszych firm.

  Wiele nowych informacji zostało nam przekazane, planujemy zorganizowanie spotkania dla zainteresowanych firm z dyrektorem UKE w najbliższym czasie. 

  Produkt naszych kolegów w BalticChallenge

  czwartek, 25 październik 2007

   Z przyjemnością informuję, że LexiTools - produkt naszych kolegów o którym już niejednokrotnie rozmawialiśmy został wytypowany do finału Baltic Challenge 2007.

  Poniżej link do strony konkursu:

  http://www.balticchallenge.net/news.asp?IdNr=40

   

   Oby tak dalej i życzymy wygranej.

  Przetarg na budowę szerokopasmowej sieci na Podkarpaciu

  poniedziałek, 15 październik 2007

  W dniu 4 października 2007 roku odbyła się konferencja „ Przetarg 3.6-3.8 Ghz szansą na budowę szerokopasmowych sieci z publicznym dostępem do Internetu na ternie Podkarpacia”. W obecności między innymi pani Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Anny Streżyńskiej, prowadzono rozmowy na temat przetargu na rozdział pasma 3.6-3.8, przeznaczonego do budowy sieci WiMax na terenie woj. podkarpackiego.

  Wniosek do PARP - program wsparcie klastrów

  środa, 10 październik 2007

  Dnia 20 września złożyliśmy w imieniu Stowarzyszenia i Podkarpackiego Klastra Informatycznego wniosek do PARP. Instytucja ta ogłosiła konkurs na wsparcie dla inicjatyw klastrowych.

  Walne Zgromadzenie

  środa, 10 październik 2007

  Ponownie przypominam Członkom, o konieczności zorganizowania Walnego Zgromadzenia naszego Stowarzyszenia. Do końca bieżącego tygodnia (13.10.2007) proszę o propozycje na adres sekretarz@informatykapodkarpacka.pl - po tym czasie zostanie wybrany najdogodniejszy dla większości termin.

  Spotkanie z przedsiębiorcami MEET the BUYER

  środa, 10 październik 2007

  W pełnym tekscie informacja o organizowanym przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową wydarzeniu - Meet the Buyer. Jest ono finałem projektu GROWenterprise.

  Patronat na Szkołą Informatyczną

  wtorek, 09 październik 2007

  Nasze stowarzyszenie objęło patronatem Szkołę Maternatyczno - Informatyczną przy Liceum Ogólnokształcącym WSIZ. Stosowny dokument został podpisany przez Zarząd i Dyrekcję szkoły.

  Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do popularyzacji tej ciekawej inicjatywy rozwijającej młodzież w tym kierunku. 

  Wszystkich Członków mających jakiekolwiek inicjatywy czy pomysły zapraszamy do współpracy. 

  Konefrencja na temat klasteringu na obszarach wiejskich

  poniedziałek, 30 kwiecień 2007

  W dniach 25-26 kwietnia odbyła się zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi konferencja z udziałem viceministra, wojewody podkarpackiego oraz szeregu przedstawicieli władz województwa podkarpackiego oraz zaproszonych gości konferencja związana z trendami rozwoju i wyzwaniami stojącymi przed polską wsią. Podstawową częścią konferencji były zagadnienia budowy klastrów, problemy organizacyjne i prawne dotyczące tego tematu.

  Wystąpienie do Podkarpackiego Klubu Biznesu

  poniedziałek, 30 kwiecień 2007

  W dniu 27 kwietnia 2007 nasze stowarzyszenie wystąpiło z propozycją nawiązania współpracy z Podkarpackim Klubem Biznesu.

  Katalog firm IP

  wtorek, 24 kwiecień 2007

  Jak widać, nasz katalog firm stale się powiększa. Przypominamy wszystkim członkom o możliwości umieszczenia swojego wpisu w katalogu.

  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

  piątek, 06 kwiecień 2007

  Wszystkim firmom zrzeszonym w IP oraz naszym wirtualnym gościom składamy życzenia radosnych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy.

  Deklaracja przystąpienia do Stowarzyszenia

  środa, 21 luty 2007

  Pobierz deklarację przystąpienia do Stowarzyszenia

  Artykuł na portalu innowacji PARP

  wtorek, 20 luty 2007

  Miło nam, że zostaliśmy zauważeni. Wszystkim członkom i sympatykom polecamy zapoznanie się z artykułem umieszczonym na stronach Portalu Innowacji PARP

  Wniosek do PO RPW - brak rozstrzygnięć

  niedziela, 18 luty 2007

  Jak Państwo wiecie stowarzyszenie złożyło wniosek do Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Celem było wsparcie budowy Podkarpackiego Klastra Informatycznego. Decyzją Ministerstwa cały konkurs pozostaje jednak nierozstrzygnięty!

  Spotkanie u Marszałka Województw

  niedziela, 18 luty 2007

  W poniedziałek 12.02.2007 odbyło się spotkanie u Pana vice Marszałka Województwa na tematy znaczenia branży IT w województwie.

  Impreza na hali Podpromie

  niedziela, 18 luty 2007

  17-02-2007 odbyła się na hali Podpromie impreza sportowo-artystyczna sponsorowana również przez nasze stowarzyszenie.

  Spotkanie u Prezydenta Miasta Rzeszowa

  piątek, 16 luty 2007

  W styczniu br odbyło się spotkanie biznesu z Prezydentem Miasta Rzeszowa

  Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

  Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
  TAK
  NIE
  redakcja | reklama | współpraca | kontakt