Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNO¦CI

Na Podkarpaciu trwa rekrutacja do konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu informatyki.

wtorek, 12 lipiec 2011

Na Podkarpaciu trwa rekrutacja do konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu informatyki.

Do 30 października zdolni i ambitni absolwenci z Podkarpacia mają szansę na zdobycie wymarzonej posady i atrakcyjnych nagród. Wszystko to w ramach konkursu na najlepsze prace dyplomowe, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Informatyka Podkarpacka". W rywalizacji mogą wziąć udział autorzy prac z zakresu technologii informatycznych.

Sezon obron trwa. Setki podkarpackich absolwentów, obronę ma już za sobą, reszta stawia ostatnie kroki w swoich pracach. Wszyscy oni mają szansę na start w konkursie Stowarzyszenia „Informatyka Podkarpacka" na najlepsze prace dyplomowe z zakresu technologii informatycznych. Konkurs adresowany jest do absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, którzy w tym roku obronili pracę z wynikiem pozytywnym. Jego ideą jest docenienie zdolnej młodzieży oraz  stworzenie im atrakcyjnych warunków rozwoju zawodowego.

Ruszyła rekrutacja

Od kilku tygodni można zgłaszać się do konkursu. Jak powiedział Wojciech Materna - Prezes „Informatyki Podkarpackiej" - są już pierwsi uczestnicy. Ponieważ tego typu inicjatywa jest czymś nowym na Podkarpaciu, zainteresowanie nią jest spore. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 października 2011 roku.

Do wygrania etat

Jest o co walczyć. Stawką w konkursie jest etat w jednej z podkarpackich firm informatycznych oraz atrakcyjne nagrody pieniężne, nawet do 3000 zł. Ponadto jak mówi Wojciech Materna: dodatkowym atutem konkursu jest możliwość nawiązania kontaktów i zaprezentowania swoich umiejętności przed potencjalnymi pracodawcami.

Co zrobić aby wziąć udział?

Aby przystąpić do konkursu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie internetowej organizatora), a następnie dostarczyć go razem z egzemplarzem pracy dyplomowej (w wersji drukowanej lub elektronicznej) oraz zaświadczeniem z uczelni potwierdzającym obronę pracy w 2011 roku. Zgłoszenia należy dostarczyć lub przesłać na adres organizatora: Biuro Zarządu Stowarzyszenia „Informatyka Podkarpacka", 35-326 Rzeszów, Aleja Rejtana 1/8.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu dostępne są na stronach internetowych: www.informatykapodkarpacka.pl oraz www.klasterit.pl.   Przypominamy, że termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 października br.

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt