Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNO¦CI

Konferencja dla branży HoReCa

wtorek, 14 sierpień 2012

W dniu 4 października br. w Hotelu Wellness & SPA „Nowy Dwór” w Świlczy odbędzie się bezpłatna konferencja dla branży HoReCa, której organizatorem jest Klaster IT – Wschodni Klaster Informatyczny.

Konferencja skupiać będzie przedstawicieli firm branży hotelarskiej, restauracyjnej oraz cateringowej z obszarów województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego.

Głównym powodem przemawiającym za organizacją takiego wydarzenia jest stale rozwijająca się branża, a co za tym idzie - jej potrzeby, jak również pojawiające się nowe rozwiązania informatyczne, które mogą pomóc w lepszym zarządzaniu oraz działalności firm sektora HoReCa.

Panele tematyczne, które wchodzą w skład programu konferencji podzielone zostały ze względu na różne obszary: od kwestii zarządzania, poprzez nowoczesne oprogramowanie usprawniające pracę, czy też rozwiązania związane z aspektami bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat konferencji dostępnych jest na stronie Klastra IT: http://www.klasterit.pl/aktualnosci/konferencje-it/co-nowego-w-horeca/ 

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt