Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inicjatorem pomysłu na biznes, posiadasz do sprzedaży firmę postaramy się Ci pomóc.

więcej

AKTUALNO¦CI

Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej zrzesza już 30 podmiotów

piątek, 29 marzec 2013

Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej na dzień 29 III br. zrzesza już 30 podmiotów z branży ICT, z województwa podkarpackiego oraz innych województw Polski Wschodniej. W dniu dzisiejszym do pełnoprawnych członków dopisana została firma Moonbite, wcześniej w tym tygodniu - TNTBusiness.

 

Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej to projekt koordynowany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka a dofinansowany ze środków UE, z programu Rozwój Polski Wschodniej. Celem projektu jest integracja środowiska przedsiębiorców ICT poprzez wymianę wiedzy, wspólne działania oraz wpływ na kształcenie kierunkowe. Firmy z Klastra IT docelowo posiadają siedziby na terenie pięciu województw Polski Wschodniej. Klaster posiada dwa biura - w Rzeszowie oraz w Warszawie.

 

Celem projektu na koniec 2013 r. było nawiązanie współpracy pomiędzy 30. podmiotami z branży ICT, posiadającymi siedzibę na terenie wspomnianych województw. Na dziś dzień, cel ten (jako jeden ze wskaźników projektu) został zrealizowany.

 

Więcej:

http://www.klasterit.pl/

http://www.klasterit.pl/firmy/firma,44,tntbusiness.html

http://www.klasterit.pl/firmy/firma,45,moonbite.html

Podobne:

Chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzaniach i naszych planach? Skorzystaj z naszego newslettera.

Czy jesteś zaintersowany udziałem w targach IT w Rzeszowie?
TAK
NIE
redakcja | reklama | współpraca | kontakt